Alarm na nejlevnější letenky a zájezdy

cheap-flights

Chytré zájezdy se vám snaží poskytovat co nejlepší a nejrychlejší informace ze světa levných letenek a zájezdů. V nedlouhé historii webu zde byly nabídky na zpáteční letenky z Prahy do Benátek za 1,94€, letenky do Bangkoku za 3350 Kč a mnoho jiných. Nejlepší nabídky nemají dlouhého trvání a počet míst (letenek) je omezený. Při takových akcích je proto důležité stát na začátku „fronty“ a být o nich co nejdříve informován, jelikož kdo dřív rezervuje, ten letí levněji. K ušetření až několik tisíc korun za letenky stačí jen pár základních kroků, které vám nezaberou více jak 5 minut času.

 

1. krok – sociální sítě

Uživatelsky nejvíce populární sociální sít v ČR je Facebook. Pokud tedy ještě nejste naším fanouškem s ničím neotálejte a staňte se jím. Pokud už fanoušky jste, jistě víte, že ne všechny příspěvky, které jsou zveřejněny se vám na zdi zobrazí. Facebook, jako každá jiná firma chce vydělávat, příspěvky se zobrazují přibližně jen 10% uživatelům (pro vyšší dosah je potřeba fb zaplatit). Facebook však monitoruje vaši aktivitu a budete-li lajkovat a komentovat příspěvky, budou se vám častěji zobrazovat. Další a nejdůležitější krok jak dostávat upozornění na nejlepší akce je správně si nastavit výpis na fb zdi. Návod je snadný a celá akce vám nezabere ani 5 vteřin.

  • otevřít fb stránku chytré zájezdy a na hlavní fotce najet myší na „to se mi líbí“, odfajfkovat „dostávat upozornění“ a „zobrazit jako první“ viz foto
  • není důvod otálet, nastavte si toto upozornění hned – fb Chytré zájezdy

upoz2

Upozornění na příspěvek trvá někdy až desítky minut a platí pro něj stejné pravidla o aktivitě, čím aktivnější budete, čím více budete lajkovat, sdílet, chodit na stránky, komentovat a jiné, tím dříve vám upozornění budou chodit.

Chytré zájezdy jsou také na Twitteru. Pokud máte profil i zde, sledujte nás – Twitter chytrezajezdy.cz

 

2. krok newsletter

Nejste příznivcem sociálních sítí a nemáte čas několikrát denně kontrolovat webovou stránku? Na nejlepší akce dáváme pozor za vás – zprostředkováváme službu upozornění přímo na váš e-mail! K této službě se zaregistrujete velmi snadno a to přímo zde na stránkách. Když budete listovat od shora směrem dolů po pravé straně narazíte na formulář „nejlepší nabídky na e-mail“ viz foto. Jednoduše zadáte e-mail a přihlásíte se k odběru.

news

Tato služba je aktuálně ve fázi postupného vylepšování. Budeme vám zasílat jen opravdové TOP akce, tudíž se nemusíte bát zbytečného spamu. E-mail slouží jen pro komunikaci ohledně nejlepších cestovatelských nabídek a nebude poskytován třetím stranám.

 

3. krok domovská stránka na seznamu

Používáte Seznam.cz jako domovskou stránku a máte na ni zaregistrovaný e-mail? Můžete si v nastavení zvolit jaký obsah chcete zobrazovat. Jednou z alternativ jsou i chronologicky seřazené příspěvky Chytrých zájezdů. Do okénka vlastní obsah napíšete chytrezajezdy.cz a zmáčknete „přidej“.

se1 

Po přidání se vám na domácí stránce úplně vespod zobrazí panel s příspěvky. V horní části lze panel uchytit a přemístit na místo, kde pro vás bude více viditelný – například úplně nahoru.

 
se2

mohlo by se vám hodit vědět

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *