polignano

Apulia – Bari, jih Itálie za 614 Kč

Národní park a poloostrov Gargano, antické památky v Brindisi a u Canne,  Lecce – nejkrásnější město italského baroka, Trulli – kruhové domy postavené z plochých kamenů zapsané v UNESCO a mnohem více nabízí region Apulie na samém podpatku Apeninského poloostrova.


Aktuálně jsou k zakoupení levné letenky do Bari na mnoho termínů. Jedná se o přímé lety z Prahy s nízko nákladovým dopravcem WizzAir. 

letenky

 

apu

náhled letenek

ubytování

Ubytování je možné zvolit přímo ve městě, avšak ubytovací kapacity zde nepatří k  nejlevnějším. V příkladném termínu pro 2 osoby od 5686 Kč – seřazeno podle ceny.

Celý region Apulie nabízí mnohem přívětivější ceny a i s půjčeným automobilem se celkově dostanete na lepší sumu. Ubytovací kapacity až pro 4 osoby začínají na částce 3412 Kč (celý dům) – seřazeno podle ceny.

Další možnost je vyhledat ubytování u soukromých majitelů nemovitostí.

  • na první rezervaci u airbnb sleva 25€ (cca 620 Kč) – chci slevu
  • pro zisk slevy uděláte snadnou registraci a při prvním nákupu slevu uplatníte
  • slevu můžete získat teď, cestovat později

autopůjčovna

Pro pohodlnější transport z letiště a lepší možnosti dopravy po regionu Apulie doporučuji půjčit auto – srovnávač levných autopůjčoven (přečtěte si důkladně podmínky jednotlivých autopůjčoven, ať neplatíte zbytečné peníze navíc). Na celý příkladný termín vychází auto pro 4 osoby od 3295 Kč.

nejlevnější cestovní balíčky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *