ibiza (1)

Letenky z Lipska na Ibizu za 1620 Kč

Ibiza patří k nejnavštěvovanějším prázdninovým destinacím. Nachází se v západní části Středozemního moře v blízkosti dalších z Baleárských ostrovů. Proslulá je především jako ostrov zábavy. To ovšem platí jen pro pár míst a rozhodně to není možné paušalizovat na celý ostrov. Na Ibize nás také čeká krásná příroda, pláže s průzračnou vodou a několik památek zařazených na seznam Unesco. 

Momentálně jsou k zakoupení levné letenky na Ibizu z Lipska, cena od 60 € = 1620 Kč

letenky

 

ib

náhled letenek

ubytování

  • ubytování v hotelech, apartmánech, vilách až s 65% slevou >> rezervace 
  • ubytování u soukromých majitelů na airbnb.cz
  • na první rezervaci u airbnb sleva 25€ (cca 620 Kč) – chci slevu
  • pro zisk slevy uděláte snadnou registraci a při prvním nákupu slevu uplatníte
  • slevu můžete získat teď, cestovat později

autopůjčovny

Pro komfortnější transport z letiště a lepší poznání ostrova doporučuji zapůjčit automobil. Srovnávač levných autopůjčoven.

nejlevnější cestovní balíčky – letecky

co si nenechat ujít

 

  • Pláže – ostrov lemuje více než 60 pláží. Většina z nich jsou písečné, nebo oblázkové. Pláže na Ibize jsou proslulé azurově čistotou vodu a výbornými podmínkami pro šnorchlování. Průvodce 50ti nejlepšími plážemi po Ibize.

Aiguas Blanques Agua blanca Ibiza beach

 
  • Dalt Vila – starobylá čtvrť v hlavním městě, která je na seznamu světového dědictví Unesco. Dalt Vila je obklopena hradbami, uvnitř kterých se nachází množství historických památek.

dalt

 
  • Přírodní park Ses Salines – oblast zahrnující jihozápadní část ostrova Ibiza a severní část ostrova Formentera. V této lokalitě je množství malých ostrůvků s velmi specifickým ekosystémem.  K území přírodního parku náleží i saliny (solné pánve), jejíž produkt – sůl je pro Ibizu typickým průmyslovým produktem. Ekosystém je význačný svou bohatou faunou a flórou, od roku 1999 je na seznamu světového dědictví Unesco.

peli

 
  • Kluby – pokud plánujete prožít dovolenou ve víru tance je pro vás Ibiza to správné místo. Nachází se zde nejznámější světové kluby do kterých jezdí každé léto hrát nejlepší DJ´s.

ibiza klub

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *