Praha

PRAHA ( PRG) LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLApraha

 

Web. stránky letištěprg.aero

Poloha: přibližně 13 km od centra města

Wifi: zdarma

Vzdálenost: Plzeň 90 km, Brno 227 km, Ostrava 393 km

Doprava na letiště: Z Hlavního nádraží je nejlepší volbou Airport Express, který jezdí každých 30 minut a stojí 50 CZK, více informací. Cestujete-li vlakem do Prahy využijte akce VLAK + LETIŠTĚ. Pro vyhledání spojení z centra města, nebo z jakékoliv jiné části použijte jízdní řád DPP, cena jízdenek 24 – 32 CZK podle vzdálenosti od letiště.

Parkování: Varianta zdarma, či-li parkování buď přímo v okolí letiště, nebo v místech dobře navazujících spojů MHD. Nejčastěji doporučuji parkování na Zličíně u obchodního domu Metropole. Zde jezdí autobus č. 100 každých 15 minut a 15 minut přibližně trvá i jeho cesta na letiště. Jedinou nevýhodou je, že příjezd do obchodního domu Metropole je časově omezen a od 24h do 9h je uzavřen. Dlouhodobé parkování na letišti zde. Krátkodobé parkování bych doporučil zde za 20 CZK na půl hodiny.

Ubytování: levné ubytování v Praze

Půjčení auta: levné autopůjčovny

  1 Comment

  1. Josef   •  

    Já si z teho širokýho spektra parkovišť u letiště vybral parkování tady: http://www.zaparkujteuletiste.cz/ . Pro mě to bylo cenově přívětivé a měnit již nebudu. Už to tam znám a jsem s jejich službami spokojen. V ceně mám dopravu na letiště zdarma a když se něco porouchá tak mají i autoservis.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *