mad1

Madeira 8 dní z Německa od 3868 Kč (letenky, ubytování)

Ač se souostroví Madeira nachází hluboko v Atlantickém oceánu náleží pod správu Portugalska. Stejnojmenný je i největší ostrov s hlavním městem Funchal. Sopečné ostrovy nabízejí velikou rozmanitost, krásnou přírodu, celoročně příjemné teploty, hory, pláže, luxus i mnoho míst vykazujících původní život. 

momentálně je dostupný přímý let z Frankfurtu na Madeiru za 64€ = 1755 Kč 

  • cestovní období 5.5. – 12.5.
  • Frankfurt (FRA) – Funchal (FNC)
  • rezervace >> lturfly.com
  • zavazadla zdarma příruční i odbavené do 15 kg

mad

do Frankfurtu

Přímo na letiště jezdí Student Agency, dále je možné využít autobusy Eurolines, které vychází většinou nejlevněji. Možné je jet i vlakem, výhodné zejména při větším počtu osob, šikovný vyhledávač vlakového spojení – ceny už od 1050 Kč za zpáteční jízdenku. Ve více osobách také eventuálně využít osobní automobil. Z Prahy je letiště ve Frankfurtu vzdálené 513 km, cesta trvá přibližně 4 hodiny.

ubytování

Cenově nejdostupnější ubytovací kapacity jsou v oblasti hlavního města Funchalu. V termínu ceny začínají na částce 4226 Kč, pro dvě osoby na 7 nocí. Seřazeno vzestupně podle ceny. Do hlavního města jezdí z letiště přibližně každé 3 hodiny autobus, jízdní řád.

bus

cesta z letiště k hotelu

autopůjčovna

Pro pohodlnější transport a lepší poznání celého ostrova je možné zapůjčit auto. Ceny v tomto termínu na celý poby začínají na částce 3174 Kč. Srovnávač levných autopůjčoven.

  • letenky 1755 Kč
  • ubytování 4226/2 = 2113 Kč               celková cena za osobu při cestě ve dvou = 3868 Kč

* v ceně není započtena doprava na letiště ve Frankfurtu

mapa ostrova Madeira

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *