Parkování letiště Praha – sleva

parkovani

Parkování R7

Denně pro vás vyhledávám levné letenky v kombinaci s levným ubytováním. Celkovou cenu zájezdu však tvoří mnohem více segmentů. Pokud je výchozí bod vaší cesty pražské letiště, preferujete dopravu osobním automobilem a chcete levně a bezpečně zaparkovat, mám pro vás tip!

Parkování u pražského letiště

Pro parkování u pražského letiště se nabízí mnoho variant. Pokud hledáte pohodlný odvoz z parkoviště až k příletové hale a zpět (zdarma, 24 hodin denně 365 dní v roce), chcete mít své auto v bezpečí kamerového systému a ušetřit peníze, určitě se vám bude hodit následující tip. Parkovaní R7 mohu doporučit z vlastní zkušenosti, kromě výše zmíněného dostanete osobní přístup rodinného podniku, který zaručuje vždy něco navíc (například možnost dohuštění pneumatik, či dostupnost startovacích kabelů a pomoci v případě, že by i váš automobil dostal chuť na dovolenou).

Sleva na parkování

Ve spolupráci s Parkováním R7 jsme se rozhodli čtenářům Chytrých zájezdů poskytnout slevu z celkové výše parkovného 100 Kč. Slevu lze uplatnit snadno v průběhu rezervace zadáním promokódu „SMA-TRA-100“.

postup:

  1. otevřete si webové stránky www.parkovanir7.cz
  2. vpravo v kalendáři zadáte váš termín a kliknete na tlačítko „spočítat cenu“
  3. vyplníte požadované časové údaje a do kolonky slevový kód zadáte: SMA-TRA-100
  4. po vyplnění zbylých informací a rezervaci parkování bude vaše konečná částka o 100 Kč nižší
r7

příklad rezervace se slevovým kupónem

doprava na parkoviště

Parkoviště se nachází nedaleko obce  Makotřasy, přibližně 5 minut jízdy od letiště, viz mapa. Transport na letiště i zpět po přistání je zdarma v ceně parkovného, stejně tak jako pojištění vozu v době vaší nepřítomnosti.

map

adresa parkoviště:

Makotřasy 37
273 54 pošta Lidice

GPS parkoviště:

50°8’41.858″N,

14°13’30.339″E